Libertex recenze – poplatky, demo, zkušenosti obchodníků

Srovnali jsme brokera Libertex s konkurencí podle poplatků, výše spreadu, nabídky obchodních aktiv a zkušeností obchodníků.

Libertex legálně působí na evropském trhu a to díky CySec licenci. Služby poskytuje klientům mluvícím česky, anglicky, polsky nebo německy.

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Základní informace z recenze Libertex

Zkušenosti obchodníků: [kkstarratings]

Web: https://libertex.org/

Licence: CySec

Čeština: Ano

Rok založení: 1997

Vlastník:

Sídlo firmy:

E-mail:

Minimální vklad: 100 USD

Finanční páka: Až 1:30

Výše spreadů: Viz tabulka spreadů – na páru EUR/USD 1,5 pips * u standardního účtu

Podkladová aktiva: Forex (44), akcie (230), komodity (10), indexy (17), kryptoměny (19)

Demo: Ano

MetaTrader 4: Ano

Jiné obchodní platformy: Libertex

Sociální trading: Ne

Metody kontaktu zákaznické podpory: E-mail

Způsoby vkladu/výběru:

Spread u Libertex a jiné poplatky

Poplatky se u většiny brokerů mění relativně často a bohužel není v našich silách, zde udržovat aktuální informace o poplatcích u Libertex, samozřejmě aktuální info najdete na jejich stránkách https://libertex.org/.

Libertex spready vs konkurence

EUR/USDUSD/JPYGBP/USDUSD/CHFEUR/JPY
Libertex*1,5
Plus500**0,61,11,40,71,1
IQ option***1,21,71,51,11,6

* Spread byl převzat 29.05.2019 v 12:56 z webu nebo obchodní platformy Libertex.** Spread byl převzat 18.6.2019 v 8:12 z platformy Plus500.*** Spread byl převzat 26.9.2019 v 13:07 z platformy IQ Option.

Náhodné recenze konkurenčních CFD brokerů: FXGM, Credit Financier Invest , Conotoxia a Hantec Markets

Doporučili byste mi Libertex?

Libertex je jeden ze desítek možná stovek brokerů působící na evropském trhu, a právě proto je nesmyslné vybrat si Libertex jako svého brokera, předtím než ho srovnáte s konkurencí. Výběr nevhodného brokera může i dobrého obchodníka dostat do ztráty.

Pokud máte nějaké zkušenosti s Libertex, sdílejte je prosím v komentářích, pomůžete tím ostatním vybrat si vhodného brokera.

1 komentář u „Libertex recenze – poplatky, demo, zkušenosti obchodníků“

  1. Nedoporučuji. Mají takovou lest. Nechají vás otevřít obchod a pak vám začnou psát, že jste něco nedoložil. Vy doložíte vše potřebné a čekáte, že je vše ok, Pak oni nechají obchody uzavřít s tím, že jste v daném termínu nedoložil doklady. den po té co vám seberou vklady vám napíší že jste vše doložil. Po několika týdnech obchodování a to už jste ověření vám přijde další stejné ultimátum a postup se opakuje. Stalo se to mě a pak jeednomu kolegovi. Hnus

    Odpovědět

Napsat komentář