GGPoker recenze 2023 ▶️ lepší než PokerStars?

Pokerová herna GGPoker získala v ČR licenci a je připravena zahájit souboj s PokerStars. Co vás čeká? Jak vysoké jsou raky? Vše se dozvíte z této recenze.

Momentálně GGPoker není dostupný pro české hráče, ale pracují na změně.

DostGGPoker je vlajkovou lodí největší pokerové sítě na světě: GGNetwork. Pod vedením Jeana-Christopha Antoina (přečtěte si náš exkluzivní rozhovor) se tato stránka stala vzorem, který je třeba v herním průmyslu následovat, a brzy se stane první pokerovou stránkou na světě poté, co vyhrála souboj GGPoker vs PokerStars.

V této důkladné recenzi odhalíme všechna tajemství GG Pokeru a usnadníme vám život před registrací tím, že odpovíme na nejčastější otázky:

 • Proč je GGPoker na cestě na vrchol?
 • V čem je GG Poker jedinečný?
 • Je GGPoker bezpečný?
 • Jak mohu provést vklad a začít hrát?

GGPoker rakeback

Předpokládejme, že chcete hrát na GG Poker za rakeback. V tom případě pro vás máme špatnou zprávu: stránka vyvinula účinná opatření, která „odrazují“ rakebacky, a přestože každý dostane kus koláče, regové rozhodně menší.

Každý měsíc stránka odhaluje nové promo akce v podobě žebříčků pro všechny formáty a u cashovkových stolů se hraje o čtyři jackpoty (včetně Short Deck a All-in or Fold). Vezměte prosím na vědomí, že většina výher bude vyplacena v „místní měně“ Cash Game Dollars C$.

Kromě těchto měsíčních propagačních akcí nabízí GGPoker program cashback nazvaný Fish Buffet Rewards.

GGPoker uvítací bonus

Při svém prvním vkladu u GGPoker si budete moci vybrat jeden ze dvou uvítacích bonusů:

 • 100% dorovnávací bonus až do výše 600 USD: vyplácí se po částech po 5 USD za každých 20 USD čistého raku (zkontrolujte prosím PVI rake), doba sázení 90 dní.
 • Až 100 dolarů v hotovosti a volné tikety: platnost všech odměn vyprší po 30 dnech.

Upozornění! Bonusovou hotovost nelze vybírat u stolů Rush &; Cash (fast-fold poker).

Jak získat uvítací bonus GGPoker?

 1. Stáhněte si GGpoker a zaregistrujte si účet.
 2. Vložte alespoň 20 dolarů a vyberte si bonus z rozbalovací nabídky.
 3. $600 matched bonus: na váš účet bude připsán bonusový zůstatek podle výše vašeho vkladu.
 4. 100$ v odměnách: během následujících šesti dnů získáte volné tikety až do výše 40$ a 60$ v dalších odměnách za hraní.

GGPoker dává v rámci akce Medové měsíce pro nováčky až 300 dolarů na dalších odměnách pro nové hráče.

Po dobu 30 dnů budou zadávány každodenní výzvy; mezi úkoly patří odehrání určitého počtu hand nebo výhra jackpotu. Vezměte prosím na vědomí, že abyste mohli tento bonus využívat, musíte se do klienta přihlásit.

Rybí bufet

Fish Buffet je částečně náhodný cashback program odměňující všechny hráče, kteří se účastní her o skutečné peníze na GGPoker. Je’navržen tak, aby byl komplexní. Ačkoli se snaží přilákat regy masivními akcemi rakebacku až do výše 60 %, ve skutečnosti nelze nijak zjistit, kolik na konci dne obdržíte zpět. To vše díky raku PVI (více o něm později).

Hráči získávají Fish Buffet Points (FP) v poměru 100 FP za každý 1 USD „zaplacený na raku,“ samozřejmě ovlivněný PVI. Rybí bufet tvoří osm úrovní rozdělených do 25 hodností. Grinders mohou přejít na platinový status, který poskytuje „flat cashback“ od 20 % do 60 % pro nejvyšší hodnost: GGPlatinum. Při každém zvýšení hodnosti můžete roztočit kolo s náhodnými cenami.

hodnostVÝHRYZÁVAZNÝ RAKEBACK

PŘEDMĚTNĚ VYŽADOVÁNO

Platinová ryba1$ za 500 FP20%

není nutné

Platinová chobotnice1$ za 285 FP35%750K
Platinová velryba1$ za 200 FP50%1,5M
Platinový žralok1$ za 182 FP55%3M
GGPlatinum1$ za 167 FP60%5M

Celkově vzato je Fish Buffet cashback program určený pro příležitostné hráče. Nelze z něj zjistit, kolik z něj získáte, a to ani v takzvaných „flat cashback“ řadách, takže našim grinderům doporučujeme, aby tomu nevěnovali velkou pozornost a prostě roztočili kolo, až přijde čas.

PRO tip: naši zákazníci po registraci u nás získají přístup k ziskovému rake race. Více podrobností vám sdělí náš manažer, ale předem můžeme říct, že brusiči získají masivní výnosy.

GGPoker rake

GG Poker si účtuje 5% rake s limity od 0,5bb do 2bb.

Provedli jste 3-bet preflop? Budete platit rake také. Provize se strhává preflop ze všech potů vyšších než 2,5BB.

stakesNLH

PLO a PLO5

$0,01 / $0,02$0,2$0,06
$0,02 / $0,05$0,5$0,15
$0,05 / $0,101$$0,30
0,10 $ / 0,25 $$2$0,75
0,25 $ / 0,50 $$41$
0,50 $ / 1 $$5$2
1$ / 2$$6$4
2$ / 5$$8$7,5
5$ / 10$$1015$

U pokerových stolů s rychlým skládáním (Rush & Cash) nebude účtován rake, pokud stůl nebude kompletní.

Na spinech a MTT je rake standardní. Turnaje: přibližně 10 % + 0,5 % z výhry jako administrativní poplatek v některých událostech.

Spin &; Gold fee: 7 % 

GGPoker nemá’přátelskou strukturu raku. Ačkoli omezená 5% provize vypadá v pořádku, rakeování preflop potů je nestandardní. Je to’také jediná stránka, která si účtuje „Admin Fees“ v MTT sériích. Mnoho hráčů si to však neuvědomuje nebo je prostě ochotno zaplatit cenu za přístup k tak masivnímu softovému poli. A to jsme ještě nezačali s PVI.

PVI rake

Player Value Index neboli PVI je „tajný vzorec“, který přerozděluje rake placený u stolů podle mnoha situací. Všechny GGPoker PVI rake podrobnosti jsme si již vysvětlili, ale podělme se zde o některé nejdůležitější momenty:

 1. Nikdo nezná skutečný ukazatel PVI. Stránka se o tyto informace nepodělí ani s hráči, ani s partnery.
 2. Vítězní regové mají nižší PVI (0,1 je nejnižší) a amatéři mají lepší (2 je největší možný).
 3. Jakékoli chování u stolu má vliv na PVI: vklady, výběry, zisky, overlaye, odehraný čas, úroveň dovedností, hry atd.
 

Hry a provoz

 • Průměrná online návštěvnost 100000
 • Nejlepší čas pro hraní 14:00 GMT+3

GGPoker je na cestě na vrchol online pokeru. Odborníci z oboru se domnívají, že je’jen otázkou času, než se stabilně vyhoupne na pozici TOP1 webu PokerScout. Ve všech hrách jsou k dispozici vzrušující funkce jako straddle, run it twice, rabbit hunt a pojištění all-in.

Vyzdvihujeme přítomnost nosebleed her až do NL/PLO100k, milionářského turnajového gridu, spin & go a jedinečných her jako All-in nebo fold. Všechny formáty nabízené v lobby jsou obvykle přeplněné hráči 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Běžně se tu setkáte s více než 100 000 připojeními.

Hry za peníze: Hold’em, Omaha, Fast-fold, AOF

GGPoker je jednou z mála heren, kde se akce Omaha poker PLO podobá akci Hold ‚em. Stovky her jsou k dispozici nepřetržitě. Každý den přichází ke stolům více hráčů pokeru, které lákají vynikající ukazatele návštěvnosti.

Počet stolů s nízkými a středními sázkami přesahuje 100 a ve špičce lze spatřit více než 20 her s vysokými sázkami. Pro hráče s vysokými vklady jsou k dispozici VIP hry s blindy 500/1 000/2 000 USD.

Rush &; Cash (fast-fold poker)

Rush &; Cash je místní verzí fast-fold pokeru, úspěšného formátu, který pod názvem Zoom spustila herna PokerStars; akce se měří počtem spojení na jeden vklad. Fast-fold Hold ‚em hry začínají na NL2 až NL200 a v hlavním čase hraje přes 500 hráčů.

Rush & Cash Omaha nabízí více než 300 připojení po celý den a hraje se na stejných vkladech jako Hold ‚em.

Short Deck (6+ Hold ‚em)

GGPoker je snad jedinou významnou pokerovou stránkou, na které se 6+ Short Deck Hold ‚em stal populárním. Přestože návštěvnost není’velká, hráči s nízkými sázkami nebudou mít problém najít volné místo u jednoho z 25 stolů, které jsou k dispozici. K dispozici jsou hry do 10 dolarů a platí zde pravidlo button ante. Flush poráží full house.

All-in nebo fold

AoF upřednostňuje mnoho amatérů, kteří se ke hrám připojují v touze po nepřetržité akci, kterou tato hra nabízí. Sázky se uzavírají systémem „button-ante“: všichni hráči před rozdáním karet vsadí povinnou sázku stejné výše a button vyplatí dvě ante.

Hry jsou k dispozici od NL10 do NL1 000 a od PLO20 do PLO2 000; obvykle se hraje na více než 20 stolech v jednom formátu.

Turnaje a série MTT

Každý den se na webu konají desítky pravidelných událostí. Kromě toho síť pořádá mnoho turnajových sérií, včetně jedinečných sérií ve spojenectví s uznávanými značkami, jako jsou WSOP, WPT nebo APT.

Všechny pravidelné turnaje MTT jsou v klientovi rozděleny do devíti pevných skupin:

 1. GG Masters — speciální denní síť (včetně Asia a Double Stack) s garancí více než dvou milionů dolarů každý týden.
 2. High Rollers — drahé turnaje s buy-iny od 210 do 5 000 dolarů a garantovanými prize pooly až 250 000 dolarů.
 3. Daily Guarantees — denní turnaje rozdělené podle struktury blindů do několika barevných skupin. Denně se konají tři hlavní turnaje a buy-iny se pohybují od 2,5 $ do 250 $ a ceny GTD od 4 000 $ — 60 000 $.
 4. MILLION$: každý týden je garantováno více než 5 milionů dolarů a masivní Super MILLION$ ME s buy-inem 10 300 dolarů. Tohoto turnaje se účastní nejlepší grindeři světa.
 5. Bounty Hunters — turnaje s odměnami za vyřazení soupeřů s buy-iny a garancí pro všechny chutě.
 6. Omaholic — Denní turnaje s buy-iny až 315 dolarů. Vezměte prosím na vědomí, že v těchto událostech bude během hry pre-flop platit pravidlo sázení PLO, zatímco během hry post-flop bude platit pravidlo sázení bez limitu.
 7. Čínský zvěrokruh: jedinečný program hraný v CNY, který má přilákat asijské fanoušky.
 8. T$ Builder — pokerové turnaje bez raku konané každou půlhodinu s cenami v turnajových dolarech, které lze použít v jakémkoli jiném MTT webu.

GPoker WSOP Online Series

V roce 2020 se GG Poker stal partnerem nejprestižnější pokerové značky na světě: World Series of Poker a úspěšně uspořádal historicky první WSOP Online Series. V rámci Hlavního turnaje došlo k propojení živého a online pokeru v jedinečné akci v Las Vegas a Rozvadově.

Všechno nasvědčuje tomu, že spolupráce byla plodná. V roce 2021 se již na podzim hrála nová série pod značkou WSOP Circuit.

Spin & Gold

GGPoker spustil Spin&Gold v roce 2020 s jedinečnými funkcemi, jako je pojištění, které umožňuje vyhnout se hraní násobičů X2, a s maximálním prize poolem 2 000 000 dolarů. Tím se stránka nezastavila a v roce 2021 vydala 6-max Spin & Gold. Vezměte prosím na vědomí, že běžné SnG v současné době není k dispozici.

K dispozici je devět sázek od 0,25 do 200 dolarů a podle našich recenzí je pravděpodobnost velmi podobná ve srovnání s velkými pokerovými stránkami, jako je PokerStars.

Spin & amp; Gold Challenge je program rakebacku, v rámci kterého mohou hráči získat až 60 % cashbacku tím, že na stolech získají zlato.

Battle Royale

Hybridní SnG (Flip&Go, fast-fold poker, shootout, PKO) s image Dana Bilzeriana — Battle Royale je poslední novinkou společnosti GGPoker. K dispozici jsou hry od 0,25 do 10 dolarů a strukturu hry bychom mohli shrnout jako 100-max PKO SnG, ve kterém se udělují ceny nejlepším 10 hráčům (vítěz bere 21,13 %).

Flip & Go

Flip & Go je turnaj určený pro hráče, kteří chtějí vynechat část hry s předvýhrami. V první fázi jdou všichni hráči automaticky all-in, dokud nejsou všichni ITM, ve které se turnaj přepne do běžné turbo MTT struktury.

Měkkost hry

Není snadné vyhodnotit návštěvnost webu s tolika cashovkovými stoly. Můžeme však studovat celkové prostředí s ohledem na politiku webu.

 • Všechen software třetích stran je zakázán
 • Struktura nepřímého rozdělování raku odrazuje od používání rake automatů
 • Prakticky všechny akce jsou určeny pro příležitostné hráče
 • U stolů s vysokými sázkami se používají skutečná jména

Při porovnání pravidel ekosystému a zpětné vazby našich zákazníků’ a zisků můžeme konstatovat, že GGPoker má celkově měkký traffic v cash games a turnajích, s výjimkou high stakes her, ve kterých se běžně vyskytují světoznámí regové jako Wiktor Malinowski.

GGPoker ambasadoři

GGTeam je složen z několika slavných hráčů:

 • Daniel Negreanu: Daniel byl více než 10 let ambasadorem PokerStars a koncem roku 2019 se rozhodl připojit k týmu GGPoker, aby tuto hernu propagoval. Mnoho nápadů, které Daniel veřejně podporuje, jako například freezeoutové turnaje, bylo do platformy implementováno.
 • Dan Bilzerian: Kontroverzní velvyslanec, který je známý především svým výstředním životním stylem než pokerovým talentem. GGPoker ho naverboval v roce 2020.
 • Felipe „Mojave“ Ramos: Nejmladší člen týmu profesionálů a vlastně i sázka sítě na přilákání latinskoamerických zákazníků; Felipe je jedním z nejlepších brazilských grinderů vůbec a byl uznán jako nejinspirativnější hráč.
 • Bertrand „ElkY“ Grospellier: Francouzský profesionál se ke GGPoker připojil 16. dubna 2020. ElkY je členem exkluzivního klubu Triple Crown za vítězství v titulech EPT, WPT a WSOP.
 • Fedor Holz: Německý reg, kterého není třeba představovat. Šampion WSOP a zisk více než 30 milionů dolarů. Vyzval ho Wiktor Malinowski a triumfoval v takzvané Face-Off Challenge.

V roce 2021 GG Poker přepracoval svůj týmový profesionál a přidal nové pobočky: V rámci tohoto projektu byly vytvořeny nové týmy: TwitchSquad (Kevin Martin), OmahaSquad (Fernando „JNandez“ Habegger), Short Deck Squad (Denys Chufarin), Team Brazil (Felipe Ramos), Team Russia (Anatoly Filatov) a Team China (Guo Dong).

Vztah k hráčům PRO

 • Software pro sledování – ne.
 • Skripty pro automatické usazování – ne.
 • Předsazené grafy – ne.
 • Bumhunt – ne.
 • Data-mining –ne.

Jediné, co se týče přístupu GGPoker k profesionálním hráčům, je pravda: je stoprocentně jasný. Nechtějí „špatné profesionály“ u svých stolů a jasně říkají, co od regů očekávají:

 • Že budou streamovat své hry.
 • Propagovat poker jakýmkoli způsobem (blogy, podcasty atd.).
 • Hrát podle všech pravidel, včetně nepoužívání softwaru třetích stran, nástrojů GTO, jako jsou tištěné grafy, a vyvarovat se bumhuntingu a podobných praktik u stolů.

Slyšeli jsme mnoho historek o zablokovaných hráčích na GGPokeru, ale zdá se, že všechny případy se týkají porušení podmínek a pravidel.

Přehled softwaru

 

GG Poker klient je k dispozici pro operační systémy Windows, Mac OS, Android a iOS. Software, který všechny skiny používají, je stejný (liší se pouze logy a některými exkluzivními akcemi) a jedná se’o nejmodernější pokerovou platformu, která splňuje a dokonce překračuje moderní požadavky.

GGPokerový klient je vybaven mnoha zajímavými funkcemi:

 • SnapCam: sdílení krátkých videí u stolů
 • Ochrana bubliny: ranní ptáčata získají zpět buy-in, pokud se dostanou do finiše blízko bubliny
 • Emoji: V případě, že se vám podaří vyčerpat všechny možnosti, můžete se obrátit na bublinu, která se nachází na stole: Negreanu nebo ElkY všem zatančí, když dosáhnou finálového stolu.
 • No Look All-in: hráči a odpovědět na straddle s blind all-in
 • Staking: nákup akcií libovolného hráče pro libovolné MTT, včetně velkých sérií

GGPoker Network zakazuje používání jakéhokoli dalšího softwaru (trackery, automatické nástroje pro seating, HUD apod.).

Klient má proto dvě vestavěné funkce, které poskytují více informací o hře:

 • SmartHUD: statistiky o soupeřích.
 • PokerCraft: informace o vlastní hře.

PokerCraft umožňuje přístup ke stažení historie vašich hand. Takové HH lze přidat do sledovacího softwaru a provádět tak přehledy po skončení sezení. Vezměte prosím na vědomí, že GGPoker hand history maže informace o padouších, takže’budete moci studovat pouze svou hru.

 

Mobilní aplikace

GGPoker má nativní klienty pro zařízení se systémy iOS a Android. Uživatelské rozhraní je dobře navržené a umožňuje připojení až ke čtyřem současným hrám v režimu na výšku (vertikálním). Zajímavé je, že pro získání aktuálního odkazu se musíte obrátit na zákaznický servis. Uživatelé produktů Apple si musí nainstalovat další profil.

Co’je třeba vyzdvihnout na mobilní aplikaci GG Poker? Byla vybroušena tak, aby se vešla do jakéhokoli gadgetu, a poskytuje přístup ke všem hrám v síti (zdravíme WPN). Dalo by se říct, že je to’vynikající kopie platformy PC.

Spolehlivost a důvěryhodnost

 • Rok založení – 2017.
 • Licence – Man.
 • RNG certifikát – bmm testlabs
 • Ověření identity – nezbytné.
 • Záruky od WPD – ne.

GGPoker je 100% legální stránka. Celosvětově působí na základě licence vydané Isle of Man, důvěryhodným regulačním orgánem po celém světě, a pro přijímání zákazníků z Velké Británie mají také povolení od United Kingdom Gambling Commission.

Její platforma byla certifikována ISO 27001 (systém řízení bezpečnosti) a společnost bmm testlabs ověřila generátor náhodných čísel (RNG).

Celkově považujeme hraní na GGPoker za bezpečné, ale pouze pokud hrajete pomocí přímé pokladny; pokud využíváte služeb zprostředkovatele, přinášíte zbytečná rizika.

Vklady a výběry

Pokerová herna je vybavena přímou pokladnou s mnoha možnostmi pro uživatele z celého světa:

PlatbyVklad

výběr

Visa10 až 1500 dolarů

$10-$1,500

Skrill$10-$5,000

$10-$5,000

Neteller10-$50 000

$10-$5,000

ecoPayz10-$50 000

$10-$5,000

Mnohem lepší$10-$5,000

$10-$5,000

Bitcoin10-$50 000

$1,000-$100,000

USDC (Stablecoin$100-$50,000$100-$100,000

*Upozorňujeme, že kompletní seznam závisí na vaší lokalitě.

 • Poplatek za výběr: 1 USD;
 • Časový rámec: 1-6 dní
 • Měsíční limit pro výběr: 50 000 USD;
 • Převody P2P:
 • Převody na základě smlouvy o převodu peněz z účtu na účet klienta, tj: Ano, musíte znát e-mailovou adresu účtu, na který chcete peníze poslat. Před výběrem peněz musí hráč zaplatit rake ve výši alespoň 15 % z částky převodu.

V pokladně GGPoker vyzdvihujeme používání Bitcoinů a USDT jako preferovanou metodu pro jejich rychlost a dostupnost po celém světě.

Ověření účtu (KYC)

Před požádáním o výběr vás GG poker může požádat o ověření vašich osobních údajů; k tomu musíte předložit následující informace: Doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz), doklad o adrese, bankovní údaje.

Celý proces se provádí v pokladně GGPoker nebo prostřednictvím e-mailu. Doporučujeme tento proces dokončit hned po vytvoření účtu, abyste se v budoucnu vyhnuli zdržení.

Zákaznický servis

Zákaznický servis společnosti GGPoker můžete kontaktovat následujícím způsobem:

 • Live-chat na jejich oficiálních webových stránkách
 • Email.
 • Oficiální kanály Discord a Telegram.

Závěr: Výhody a nevýhody hraní na GG Pokeru

GGPoker bude nejlepší volbou pro téměř každého hráče: regy, amatéry při jakékoli sázce nebo hře. Stačí jen dodržovat všechna pravidla a budete v pohodě, bez ohledu na to, jak velká je vaše peněženka na konci měsíce. Příznivci rychlého pokeru nebo MTT se na tuto stránku rozhodně musí podívat.

Kdo se zde bude cítit nepříjemně? Rakeři, hráči, kteří nemohou hrát bez pokročilého trackeru, nebo ti, kterým se nelíbí, že nevědí, kolik rakebacku dostanou. Hráči s vysokými sázkami, kteří chtějí zůstat v anonymitě, musí vědět, že u stolů s nejvyššími sázkami stránka žádá o odhalení totožnosti.

Pro a proti hraní na GGPoker

Zjistili jsme mnoho výhod hraní na této stránce:

 • Stovky nepřetržitě dostupných her různých formátů a sázek.
 • Slabé sestavy, zejména z Asie.
 • Milionářské měsíční promo akce .
 • Masivní MTT grid.
 • WSOP Online partner.

Stránka má samozřejmě i své nevýhody:

 • Všechen software třetích stran je zakázán.
 • Tajné PVI ovlivňuje cashback grinderů.
 • 3-bet preflop rake.

Napsat komentář