AxiTrader recenze – poplatky, demo, zkušenosti obchodníků

Srovnali jsme brokera AxiTrader s konkurencí podle poplatků, výše spreadu, nabídky obchodních aktiv a zkušeností obchodníků.

AxiTrader legálně působí na evropském, australském, novozélandském a britském trhu a to díky ASIC, FMA a FCA licenci. Služby poskytuje klientům mluvícím česky, anglicky, polsky nebo německy.

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Základní informace z recenze AxiTrader

Zkušenosti obchodníků: [kkstarratings]

Web: www.axitrader.com/au/

Licence: ASIC, FMA a FCA

Čeština: Ne

Rok založení: 2007

Vlastník:

Sídlo firmy:

E-mail:

Minimální vklad: 0 USD

Finanční páka: Až 1:30

Výše spreadů: Viz tabulka spreadů – na páru EUR/USD 1,24 pips * u standardního účtu

Podkladová aktiva: Forex (80)

Demo: Ano

MetaTrader 4: Ano

Jiné obchodní platformy:

Sociální trading: Ne

Metody kontaktu zákaznické podpory: E-mail, telefon, online chat na webu

Způsoby vkladu/výběru: Debitní a kreditní karty, Neteller, Skrill/Moneybookers, Global Collect (jenom pro klienty z Austrálie), BPAY (jenom pro klienty z Austrálie), China Union Pay (jenom pro rezidenty Číny), Bankovní převod

Spread u AxiTrader a jiné poplatky

Poplatky se u většiny brokerů mění relativně často a bohužel není v našich silách, zde udržovat aktuální informace o poplatcích u AxiTrader, samozřejmě aktuální info najdete na jejich stránkách www.axitrader.com/au/.

AxiTrader spready vs konkurence

EUR/USDUSD/JPYGBP/USDUSD/CHFEUR/JPY
AxiTrader*1,24
Plus500**0,61,11,40,71,1
IQ option***1,21,71,51,11,6

* Spread byl převzat 24.05.2019 v 08:39 z webu nebo obchodní platformy AxiTrader.** Spread byl převzat 18.6.2019 v 8:12 z platformy Plus500.*** Spread byl převzat 26.9.2019 v 13:07 z platformy IQ Option.

Náhodné recenze konkurenčních CFD brokerů: ICM Capital, ATC Brokers, Purple Trading a FXVC

Doporučili byste mi AxiTrader?

AxiTrader je jeden ze desítek možná stovek brokerů působící na evropském, australském, novozélandském a britském trhu, a právě proto je nesmyslné vybrat si AxiTrader jako svého brokera, předtím než ho srovnáte s konkurencí. Výběr nevhodného brokera může i dobrého obchodníka dostat do ztráty.

Pokud máte nějaké zkušenosti s AxiTrader, sdílejte je prosím v komentářích, pomůžete tím ostatním vybrat si vhodného brokera.

Napsat komentář