Základy obchodování Binární opce Forex/CFD KryptoMěny ikona novéKnihy a filmy Užitečné nástroje Investiční magazín

Hlavní stránka » Krátké články » Jak obchodovat na burze – Praktický průvodce obchodováním akcií, komodit a cizích měn

Jak obchodovat na burze – Praktický průvodce obchodováním akcií, komodit a cizích měn

Obchodování na burze není úplně pro každého, a přináší určitá rizika. Na druhou stranu, je zde možné zhodnotit investici mnohonásobně více, než při konzervativním investování. V dnešní době je možné snadno obchodovat na burze online přes obchodní platformy snadno a začít může prakticky kdokoli i s menším kapitálem (5000 Kč).


Nyní si ukážeme jednotlivé kroky, které je nutné podniknout předtím, než se můžeme do obchodování na burze pustit naplno.

1. Vyhraďte si rizikový kapitál pouze na obchodování

Obchodování na burze je rizikové a stejně jako můžete mnohonásobně vklad zhodnotit, hrozí i zráta celého vkladu. Vyhraďte si proto zvlášť peníze jen na obchodování tak, aby vás případná ztráta nijak neohrozila. Vždy musíte vaše portfolio doplňovat konzervativními produkty, jako jsou spořící účty či termínované vklady.

2. Vyberte si obchodní platformu – testujte demo účty

Než si vyberete tu správnou obchodní platformu pro vaše obchodování, měli byste vyzkoušet co možná nejvíce demo účtů a na každém provést několik transakcí. Musíte si být jisti, že se na vaší zvolené platformě dokážete vyznat a zvládnete rychle reagovat na změny trhu. Někde získáte finance na začátek zdarma – bez vkladu.

star  No deposit bonus – 500 Kč bez vkladu

Obchodní platforma Plus500 jako jediná nabízí v ČR finanční bonus bez vkladu, 500 Kč. Jedná se o reálné peníze, se kterými můžete vydělat a vybrat si výdělek po nasbírání určitého počtu bodů. Pak ještě nabízejí demo účet s 500.000 Kč virtuálními penězi, ale po potvrzení vašeho telefonního čísla si můžete přepnout na reálné peníze a hned máte reálných 500 Kč na účtě. Platforma je to kvalitní, určitě vyzkoušejte.

 


Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *